cephe sistemleri, bina içi alüminyum konsept oluşturma , alüminyum doğrama , özel kapi sistemleri , yapı inşaat, rs kapi

RS Kapı

Detaylar

RS Kapı

              Ev Giriş Kapınız özel bir kapı olmalı. Evinizin stiline uymalı, kendini göstermeli ve tabi ki  zevkinizi yansıtabilmeli. Kendi evinizde ailenizle birlikte kendinizi güvende ve huzurlu hissetmelisiniz. Kapınızın bununla birlikte yüksek güvenlik unsurlarını barındırmasını ve aynı zamanda gelişmiş yalıtım özellikleri ile enerji tüketiminde tasarruf sağlamasını istediğiniz anda RS DOOR Giriş kapıları en doğru seçimdir.
                Alüminyum, genel yapısı itibari ile  çok üstün korozyon özelliklerine sahip olması, üzerinde oluşan oksit tabakasının koruyucu olmasından,çürüme göstermeyen ve yapısal dayanımı bakımından sürekli boyanma ihtiyacı da göstermemesi nedeniyle yüksek değerli bir yapı malzemesidir.

               21 yıllık deneyim ile yeni binalar ve yenilenen konseptlere uygun yapı ürünleri sunmaktayız.Yıllar sonra bile ,RS DOOR  tercih edeceğiniz  giriş kapınız ilk günkü görünümünü korur.

                Kapı sektörünün görülebilecek en büyük değişimini başlattık.Artık hepsi birbirine benzeyen ağırlığa rağmen güvenlik söz konusu olduğunda hafif kalan çelik kapılara mahkum değilsiniz.
              RS KAPI alüminyum kapı sistemleriyle sektöre yeni bir soluk getiriyoruz.Artık her mimari tasarıma uygun modern ve estetik kapıları güvenlikten ödün vermeden tüm kilit sistemleri ile projelerinize uygulayabiliyoruz.

                Dileğinize göre kapı modellerimizden veya birlikte belirleyeceğimiz kendine özgü görünüm ve ısı yalıtım özelliklerine sahip  olan  ya da ısı izolasyonunda ve estetik yapısında kapınıza artı kazandıran  tercihiniz hangisi olursa olsun, daima en üstün kalitedeki RS DOOR özelliklerini barındıracaktır.
              Ev giriş kapıları geniş motif seçenekleri ile beğeninize sunulmaktadır. 140 cm kadar olan ölçülerimizde kanat profili gözükmeden düz yalın bir görüntüde imalat yapabiliyoruz.Oldukça ekonomik olan bu kapılar standart özellikleri içinde bulunan çoklu kilit yapısı ile güven duygusunu desteklemekte, üstün yalıtım değerleri ile enerji tasarrufu sağlamakta İzolasyon camının iç tarafındaki 8 mm kalınlığındaki lamine güvenlik camı  maksimum emniyet sunmaktadır. Olası bir kırılmada cam kırıkları içte bulunan güvenlik folyosuna  yapışıp kalır ve cam kırıklarına bağlı yaralanma tehlikesi adeta imkansızdır. Tüm bu özellikler ile yeni kapınız evinizin kartviziti olacaktır.
                Hergün daha yeni modellerin eklenmesi ve hatta size özgü  tasarımları (logo,motif vb.) bile uygulamaya geçiricek kabiliyetteki imalat merkezimiz ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.