cephe sistemleri, bina içi alüminyum konsept oluşturma , alüminyum doğrama , özel kapi sistemleri , yapı inşaat, rs kapi

Hakkımızda

1994 Yılında Özgünay Alüminyum Ltd. Şti. olarak aktif ticaret hayatına başlayan firmamız 2006 yılında yeni bir yapılanma ve faaliyet alanlarındaki değişiklik nedenleri ile RS KAPI SİSTEMLERİ DOĞRAMA MAKİNA OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  olarak ilk günkü heyecanını kaybetmeden yaşatarak öğrenmeye ; asıl gaye müşteri memnuniyeti ilkesi ile yoluna devam etmektedir.

                 4000 m2 üretim ve hizmet alanı ile bünyemizdeki  faaliyet branşlarımızda başta cephe sistemleri,bina içi alüminyum konsept oluşturma , alüminyum doğrama , özel kapı sistemleri , yapı inşaat  ,  gıda sektöründe GÜNAY ŞALGAM Markası ile grafik çizgisini hep bir üste taşımayı ilke edinmiş ve ülkemizde en yaratıcı ve farklı uygulamalara  imzasını atmayı başarmış işini severek yapan orijinal kaliteli bir o kadar da tecrübeli  referans listesiyle  sektördeki iddialı firmalar arasında yer almıştır.